На Хмельниччині відремонтують дитсадок за 50 мільйонів гривень за кошти європейського банку

Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради оголосив тендер на капітальний ремонт дитячого садка очікуваною вартістю 52 мільйони гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”. Мова йде про капітальний ремонт будівель закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» по вулиці Захисників України, 38 а у Новій Ушиці.

Для проведення ремонту будуть залучені кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. Щодо необхідності проведення ремонту, то у селищній раді зазначають, що будівлі дитсака “Дзвіночок” побудовані в 80-х роках минулого століття. За час довготривалої експлуатації на об’єкті не проводилися капітальні ремонти.

“Згідно зі звітом обстеження будівель необхідно провести капітальні ремонти приміщень харчоблоку, пральні, укриття, провести термомодернізацію та ремонт покрівлі”, – йдеться у програмі реконструкції закладу.

Проектом капітального ремонту також враховано потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Тож проєкт ремонту дитсадка брав участь у конкурсі на отримання кредитних коштів і переміг.

В селищній раді, коментуючи оголошення тендеру, зазначили, що використати ці гроші за іншим призначенням, наприклад, допомоги військовим, не можна.

“Кошти на капітальний ремонт виділяються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та Програми з відновлення України, що реалізуються спільно з Європейським інвестиційним банком. Проєкт Новоушицької громади відібраний на засіданні Експертної робочої групи Мінінфраструктури для реалізації та фінансування Європейським інвестиційним банком. Додатково повідомляємо, що ці кошти не можуть бути використані на інші цілі”, – зазначили у селищній раді.

Варто додати, що кредитна програма Європейського інвестиційного банку розроблена для локальних і невеликих інфраструктурних проєктів, проте надзвичайно важливих завдань, які після свого завершення допоможуть поліпшити життя тисяч громадян.

Серед основних напрямів діяльності: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури – навчальних, позашкільних, медичних закладів, поштових відділень тощо.

Нагадаємо, що у Хмельницькому залучили грантові кошти для реконструкції будівлі “Дитячого світу”.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *