На Хмельниччині утворили Кам’янець-Подільську єпархію ПЦУ та обрали архієпископа

На Хмельниччині утворили Кам’янець-Подільську єпархію Православної церкви України. Таке рішення прийняли 2 лютого на засіданні Священного Синоду ПЦУ, повідомляють на офіційному сайті Православної церкви України.

Відтак, в межах Хмельницької області відтепер буде дві єпархії ПЦУ – Кам’янець-Подільська та Хмельницька.

Зазначають, що Кам’янець-Подільську єпархію ПЦУ Синод вирішив утворити в адміністративних межах Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (за виключенням Закупненської, Чемеровецької, Гуківської об’єднаних територіальних громад) та частини Хмельницького району Хмельницької області (в межах Зіньківської, Солобковецької, Віньковецької об’єднаних територіальних громад).

Тимчасовим кафедральним храмом Кам’янець-Подільської єпархії ПЦУ визначений храм святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, що в Кам’янці-Подільському (вулиця Шевченка, 13а).

Архієпископом Кам’янець-Подільським і Новоушицьким обрали Преосвященного Германа (Семанчука), якого було звільнено від управління Чернівецько-Хотинською єпархією. Його представлення відбудеться 10 лютого об 9:30 у храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова ПЦУ в Кам’янці-Подільському.

Разом з тим, Синод вирішив, що у зв’язку зі зміною меж Хмельницької єпархії єпископу Хмельницькому і Кам’янець-Подільському Павлу (Юристому) визначили мати титул «Хмельницький і Шепетівський».

Архієпископом Кам’янець-Подільським і Новоушицьким обрали Преосвященного Германа (Семанчука). Фото: Кам’янець-Подільської єпархії ПЦУ у фейсбуці

Читайте також: Ще одна релігійна громада на Шепетівщині перейшла до Православної Церкви України

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *