На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який на території свого домогосподарства налагодив повний цикл виробництва цигарок

На Хмельниччині судитимуть чоловіка за фактом незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, а також легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, повідомили у прокуратурі.

За даними слідства, чоловік за допомогою спеціального обладнання налагодив повний цикл виробництва тютюнових виробів. Свою незаконну діяльність здійснював у підсобному приміщенні на території свого домогосподарства. Таким чином обвинувачений виготовив понад 270 000 цигарок.

Готову продукцію реалізовував на ринках та у продуктових магазинах на території області.

За результатами проведених санкціонованих обшуків за місцями виготовлення, зберігання та збуту фальсифікату правоохоронцями вилучено незаконно виготовлені цигарки, обладнання для їх виробництва, сигаретні гільзи, мішки з подрібненим тютюном, упакування.

Відповідно до висновків експертних досліджень вказані тютюнові вироби не відповідають вимогам ДСТУ. Продаж на території України таких товарів законодавством заборонено.

Також підтверджено отримання на банківську картку «виробника» майже 200 000 гривень за реалізовану «продукцію», які він використав на особисті потреби.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *