На Хмельниччині судили чоловіка, який, щоб ухилитися від мобілізації, почав ходити до церкви “Свідків Єгови”

На Хмельниччині до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку та щоб ухилитися від мобілізації почав ходити до церкви “Свідків Єгови”.

Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду Хмельницької області.

За даними суду, уродженець Миколаєва пройшов ВЛК, де його визнали придатним до військової служби. 6 травня 2023 року йому намагались вручити повістку для відправлення до військової частини, проте він категорично відмовився.

На суді чоловік усе підтвердив та додав, що він категорично не хоче служити в армії. Він заявив, що це пов’язано із його релігійними переконаннями. Зокрема, заявив, що відвідує збори Релігійного центру Свідків Єгови в Україні.

“Він усвідомлює, що у зв`язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України на території України оголошено загальну мобілізацію. Проте, він категорично відмовляється від проходження військової служби за мобілізацією та відправлення у військову частину. Він відвідує збори релігійної організації “Релігійний центр Свідків Єгови в Україні”, за релігійними переконаннями категорично відмовляється від призову на військову службу”, – йдеться у матеріалах суду.

На суді свідок, який є прихожанином “Свідків Єгови” повідомив, що підозрюваний від травня 2023 року дійсно почав ходити до їхньої церкви, проте не є прихожанином цієї релігійної організації.

Суд визнав чоловіка винним за ст.336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *