На Хмельниччині суд зобов’язав Нетішинську міськраду зареєструвати право власності на укриття вартістю понад 300 млн грн

На Хмельниччині визнав протиправною бездіяльність Нетішинської міської ради і зобов’язав вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на протирадіаційні укриття вартістю понад 300 млн грн, повідомили у прокуратурі.

Встановлено, що на 14 протирадіаційних укриттів загальною площею майже 9 тис кв м, які розміщені в багатоквартирних будинках міста, органом місцевого самоврядування не оформлено право власності.

Як наслідок, належне утримання об’єктів цивільного захисту, які можуть розмістити близько 7 тис осіб, не здійснювалось, що унеможливлює їх використання за призначенням та створює ризики для незаконного відчуження. Такі приміщення вважаються обмежено обороноздатними і не підлягають відчуженню з комунальної власності у приватну.

Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора про необхідність відповідачем узаконити споруди шляхом здійснення їх державної реєстрації.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *