На Хмельниччині суд оштрафував жінку, яка влаштувала скандал у кабінеті старости через розподіл соцдопомоги

Суддя Славутського міськрайонного суду 18 січня оштрафував на 51 гривню безробітну, яка лаялася зі старостою за гроші, що отримали постраждалі від російських обстрілів, пише сайт міста Шепетівка з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

5 грудня 2023 року порушниця влаштувала скандал у кабінеті старости Волицького округу Улашанівської громади Шепетівського району.

У суді жінка пояснила: хотіла отримати пояснення щодо розподілення соцдопомоги, ознайомитись зі списками осіб, які її отримали. Але староста відмовила. Розмова відбулася на підвищених тонах, але жінка не лаялася.

У потерпілої – інша версія: хуліганка мала претензії щодо розподілу виплат через ворожі обстріли; вимагала показати списки осіб, лаялася.

Староста звернулася за меддопомогою, оскільки після розмови погіршилося її самопочуття. Суд допитав 5 свідків, більшість із яких чули, як жінка ображала старосту.

У підсумку суд наголосив: жінка, яка перебувала у кабінеті старости, свідомо вчинила сварку, «посягала на громадський порядок, що супроводжувалось нецензурною лайкою». Окрім штрафу розміром 51 грн, порушниця заплатить 605,6 грн судового збору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *