На Хмельниччині продовжують облаштовувати укриття для школярів

В області продовжуються роботи із облаштування укриттів у закладах освіти. Для того, щоб зробити навчальний процес максимально безпечним, в минулому році на будівництво таких просторів з державного бюджету Хмельниччина отримала субвенцію у майже 50 мільйонів гривень. Ці кошти профінансують реалізацію в області восьми проєктів зі створення безпечних просторів для школярів. До співфінансування також залучають і гроші з місцевих бюджетів громад.

Нещодавно нове відремонтоване та укомплектоване укриття на 1300 відвідувачів з’явилося і в одному з освітніх закладів Красилівської громади. У ньому є декілька просторів для навчання, відпочинку та фізичних тренувань. Світлини з нового безпекового простору опублікували у фейсбуку Хмельницької ОВА.
«Ремонтні роботи виконані якісно. Загалом це приміщення може використовуватись не лише у режимі повітряних тривог, воно є функціональним і придатним також для проведення різних навчальних та культурних заходів. Тому ще на один безпечний простір для школярів стало більше», – зазначив перший заступник очільника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін під час огляду відремонтованого укриття.

Читайте також: Об’єднати зусилля заради Перемоги: підприємці з Хмельниччини роблять унікальні пересувні комплекси для військових

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *