На Хмельниччині попрощалися з трьома полеглими воїнами

Вчора, 19 січня, Красилівська громада зустріла живим коридором полеглого Героя Павла Сторчака. Він загинув під час виконання бойового завдання на Лиманському напрямку, повідомили у громаді.

Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, друзі, побратими. Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

«Незважаючи на молодий вік, умів та мав непереборне бажання звільнити від нечисті рідну землю. Мріяв про Перемогу і робив все можливе для її наближення», – зазначили у громаді.

Павло Сторчак народився 10 вересня 1990 року. Мешкав у селі Кульчинки. Без батька залишилося двоє синів, без сина – мама. Герою назавжди залишиться 33…

Павлові Сторчаку назавжди залишиться 33… Фото: Красилівська міська рада

Сьогодні, 20 січня, провели в останню земну дорогу захисника Григорія Карпу, який став на захист України 3 листопада 2022 року. Про це повідомила очільниця громади Любов Гула.

«Григорій гідно виконував свій військовий обов’язок, захищаючи рідну Україну та нас усіх. Загинув Карпа Григорій Іванович 12 січня 2024 року на Краматорському напрямку під час виконання бойового завдання», – каже вона.

Прощання з воїном відбулося у його рідному селі Бубнівка. У чоловіка залишилися син та дружина. Героєві назавжди залишиться 35…

Григорію Карпі назавжди залишиться 35… Фото: Любов Гула

У Григорія залишилися син та дружина. Фото: Любов Гула

У Старокостянтинівській громаді сьогодні, 20 січня, попрощалися з воїном Павлом Нікітюком. Військовий загинув 15 січня 2024 року під час стрілецького бою у Куп’янському районі на Харківщині, повідомили у громаді.

Павло Нікітюк народився 10 жовтня 1983 року у Старокостянтинові. Йому назавжди залишиться 40…

Читайте також: «Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *