На Хмельниччині планують побудувати ще один індустріальний парк

Паралельно з Городоцьким еко-індустріальним парком на Хмельниччині будуватимуть ще один – на території Красилівської тергромади. Це буде парк «КРАСИЛІВ ТЕХНОПОРТ», який стане частиною Красилівського машинобудівного заводу. Нині обидва проєкти вже внесені до реєстру індустріальних парків України, повідомили у Мінекономіки.

Згідно з концепцією, у промисловому кластері займатимуться металообробкою та виготовленням металевих виробів. Для цього відвели територію площею 10,146 гектара. Виробництво буде розраховане на 500 робочих місць. Серед завдань парку також підготовка нових місць для релокації промислових підприємств зі сходу та півдня України.

Зводитимуть індустріальний парк на території Красилівської громади за кошти АТ «Красилівський машинобудівний завод» який ініціював цей проєкт. Також братимуть участь у співфінансуванні українські підприємства та закордонні інвестори.

« Ініціатор планує інвестувати в парк 87 мільйонів гривень. За результатами перемовин готовність інвестувати в підприємства парку підтвердили інвестори з Польщі, Німеччини, Туреччини. Загальна сума попередньо підтверджених інвестицій – 555 млн грн. Ще 70 млн грн очікується від підприємств малого та середнього бізнесу, які будуть допомагати з виготовленням деталей для виробництв великих інвесторів», – кажуть в Мінекономіки.

Про концепцію індустріального парку «Вуглецево-нейтральний ЕКО АГРО ХАБ Поділля «Городок» сайт «Є» писав вже раніше. Тут концентруватиметься виробництво олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, інших харчових продуктів та готових кормів для тварин. Проєкт передбачає екологічність за рахунок замкнутого циклу виробництва електроенергії.

Читайте також: У громаді на Хмельниччині побудують сонячну електростанцію за три мільйони гривень

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *