На Хмельниччині під час торгів за цех та майстерню лісгоспу запропонували мільйони гривень

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело торги з продажу нерухомості, яке належало Старокостянтинівському лісовому господарству. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, пройшли торги з продажу будівля сушильної камери з ремонтно-механічною майстернею площею 1330,5 квадратних метра. Будівля розташована у Старокостянтинові по вулиці Івана Франка, 47.

Стартова ціна будівлі була 90 тисяч 525 гривень. На торги прийшли п’ять учасників, три з яких пропонували придбати будівлю за суму понад мільйон гривень.

Так, Горбань Юлія Миколаївна запропонувала ціну за будівлю з майстернею у 1,6 мільйона гривень, а Гаєвський Сергій Васильович – 1,8 мільйона гривень. Переможцем торгів став Первак Нікіта Іванович, який запропонував за будівлю три мільйони гривень.

Приміщення майстерні, на яке були оголошені торги. Фото: prozorro.sale

Крім того, регіональне відділення Фонду держмайна провело торги з продажу цеха переробки деревини у селищі Гриців Шепетівського району. Площа споруди 434 квадратних метрів. Стартова ціна нерухомості була 26 тисяч 76 гривень.

Стартова ціна капітальної споруди була 26 тисяч гривень. Фото: prozorro.sale

В торгах взяли участь шість учасників. Найбільшу пропозицію вказав ФОП Вовк Мартін Олегович, який запропонував один мільйон 250 тисяч 5 гривень. На 3 гривні дешевше пропозицію зробила ТОВ “Галицька деревообробна компанія”, яка за даними Opendatabot належить якраз Мартіну Вовку.

Тепер переможці торгів мають сплатити суми, які запропонували на торгах, або будуть дискваліфіковані.

Раніше сайт “Є” ye.uaписав, що Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело торги з продажу нерухомості, яка належала Шепетівському лісовому господарству.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *