На Хмельниччині офіційно зареєстровано два індустріальних парки: чим вони займатимуться

В Україні зареєстрували ще три індустріальні парки – два у Хмельницькій області та один – на Львівщині.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 22 грудня, інформує пресслужба Мінекономіки.

Так, до реєстру індустріальних (промислових) парків внесли парк “КРАСИЛІВ ТЕХНОПОРТ”, створення якого ініціювало АТ “Красилівський машинобудівний завод”.

Відповідно до концепції парку на площі 10,146 га буде створено близько 500 робочих місць у промисловому кластері із металообробки та виготовлення металевих виробів. У парк планують інвестувати 87 мільйонів гривень, а також передбачається залучення інвестицій керуючої компанії, резидентів парку (у власне виробництво), приватне фінансування проекту.

Зокрема, за результатами перемовин готовність інвестувати в підприємства парку підтвердили інвестори з Польщі, Німеччини, Туреччини. Загальна сума попередньо підтверджених інвестицій – 555 млн грн. Ще 70 млн грн очікується від підприємств МСБ, які будуть допомагати з виготовленням деталей для виробництв великих інвесторів.

Також до реєстру внесли індустріальний парк “Вуглецево-нейтральний ЕКО АГРО ХАБ Поділля “Городок”. На території Городоцької міської територіальної громади Хмельницької області на облаштування парку виділено 50,1856 га землі.

Парк спеціалізуватиметься на агропереробці, а саме виробництві олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин, тощо.

Крім того, на потужностях парку планується виробляти більшість електроенергії, необхідної для забезпечення роботи розміщених там підприємств. Створення парку забезпечить роботою близько 480 мешканців громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *