На Хмельниччині епідпоріг перевищений на 62 %, є смертельний випадок від ускладнень спричинених грипом

На Хмельниччині епідпоріг по захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 перевищений на 62 %. Тенденція до збільшення кількості хворих зберігається другий тиждень поспіль, повідомив під час брифінгу генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Микола Габрикевич.

Найбільше випадків лікарі фіксували у Хмельницькому районі, найменше – у Кам’янець-Подільському районі. Найчастіше наразі хворіють діти та підлітки.

«Маємо один смертельний випадок від ускладнень спричинених грипом. Аби попередити поширення інфекцій надаємо рекомендації громадам переводити заклади освіти на дистанційну форму навчання» – зазначив Габрикевич.

Вже від завтра, 7 лютого, освітні заклади Шепетівської територіальної громади переходять на дистанційне навчання. Таке рішення прийнято у зв’язку з підвищенням показників захворюваності на грип, COVID-19 та інші гострі респіраторні вірусні інфекції серед школярів та педагогічних працівників, пише сайт міста Шепетівка. Управління освіти Шепетівської міської ради вже надіслало відповідні листи у навчальні заклади.

Ще раніше обмеження через ріст захворюваності на грип та ГРВІ ввели у Славутській, Ізяславській та Нетішинській громаді. У Нетішині, який перший ввів карантин, з понеділка, 5 лютого, вже скасували протиепідемічні заходи — відновлюється навчання учнів у закладах загальної середньої освіти, заняття у закладах позашкільної освіти, проведення культурно-масових заходів і т. ін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *