На Хмельниччині чоловік оформив на свого знайомого два кредити: йому оголосили підозру

Зловмисник заволодів персональними даними потерпілого, оформив на його ім’я два кредити, а гроші витратив на власний розсуд. Правоохоронці інкримінували йому три статті Кримінального кодексу України.

До поліції звернувся 21-річний місцевий житель та повідомив, що на його ім’я незаконно оформлено два кредити на загальну суму 10 500 гривень. В злочині він підозрює свого знайомого, якому нещодавно надавав персональні дані, інформують у поліції.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний, перебуваючи в Києві, зателефонував до потерпілого та запропонував йому дистанційний підробіток. Для цього заявник нібито повинен був відкрити декілька банківських карток, на які йому надходитимуть виплати.

Хлопець погодився й виконав умову, але товариш запевняв, що ще потрібна копія паспорта та пароль від інтернет-банкінгу. Як тільки потерпілий надав усю інформацію зловмиснику, той швидко оформив два кредити від його імені через онлайн-додаток. Отримані кошти підозрюваний перерахував на свій рахунок та витратив на власний розсуд.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *