На Деражнянщині та в Хмельницькому попрощалися з полеглими захисниками

На Хмельниччині сьогодні, 10 січня, в останню дорогу провели двох полеглих захисників: на Деражнянщині попрощалися з Павлом Гиске, в Хмельницькому – з Сергієм Рудиком.

Як повідомляють в Деражнянській міській раді, у селі Загінці провели в останню дорогу полеглого на війні із загарбницькою росією захисника України Павла Гиске. Він загинув 28 грудня під час ведення бойових дій в Донецькій області.

Боєць, кажуть, був «сталевим титаном», відданим військовій присязі, вірним українському народу. Завжди щирий, привітний. Мав велике серце, сповнене добром і любов’ю. Із військовими почестями Героя-захисника провели в останню земну дорогу. В його честь прозвучав Гімн і військовий салют. Поховали Героя на кладовищі у селі Загінці.

У селі Загінці провели в останню дорогу полеглого на війні із загарбницькою росією захисника України Павла Гиске. Фото: Деражнянської міської ради

Боєць, кажуть, був «сталевим титаном», відданим військовій присязі, вірним українському народу. Фото: Деражнянської міської ради

А в Хмельницькому прощалися із захисником Сергієм Рудиком. Як повідомляє МТРК «Місто», на захист України чоловік став на початку повномасштабної війни. Служив у 10-тій окремій гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс». Життя Героя обірвалося 5 січня внаслідок гострої серцевої недостатності. У нього залишились дружина та двоє дітей.

У Хмельницькому прощалися із захисником Сергієм Рудиком. Скрін з відео

«Я хочу подякувати батькам за такого сина, дружині за чоловіка, за те що я мав нагоду знати його та товаришувати, – каже побратим Сергія Рудика з позивним «ТСН». – За його позитивну налаштованість, великі плани на майбутнє. На жаль, ми досягнемо своєї мети вже без нього. Такі люди, як він, будуть продовжувати жити в нашій пам’яті…»

Поховали Сергій Рудика на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове. Йому навіки 40…

Вічна шана захисникам…

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *