Минулого року у Хмельницькому виявили 185 порушень правил військового обліку

Минулого року військовослужбовцями Хмельницького ОМТЦК та СП виявлено 185 порушень правил військового обліку та притягнуто до адміністративної відповідальності 185 осіб.

План звіряння облікових даних працівників підприємств, установ та організацій, закладів освіти з обліковими даними ТЦК та СП на 2023 рік виконано на 40%, йдеться в інформації начальника Хмельницького ОМТЦК та СП у додатку 1 до розпорядження міського голови від 12.01.2024 року № 12-року.

Аналіз результатів проведених перевірок свідчить про те, що незважаючи на постійний контроль з боку Хмельницького міського голови та начальника Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, стан військового обліку в більшості об’єктів перевірки не повною мірою відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів.

«На належному рівні організовано військовий облік у Хмельницькій міській раді, ТОВ «Інтерпродсервіс», ТОВ «Карат», Хмельницькому окружному адміністративному суді та ряду інших, де організовано належний контроль за станом обліку, проводилися заняття з організації військового обліку та підбиття підсумків результатів роботи.

Не організовано та не ведеться військовий облік згідно керівних документів в ПАТ «Хмельницька маслосирбаза», ТОВ «Хмельницька міська перша аптека», ТОВ «Хмельницький зерно продукт», ТДВ «Хмельницький завод будівельних матеріалів».

Відмічається системна робота з поліпшення військового обліку в навчальних закладах міста. Під час останніх перевірок відбулися суттєві зміни в кращий бік», йдеться в інформації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *