Могилів-Подільський – Бахмут – Одеса. Історія кохання медикині з Хмельниччини й захисника з Вінниччини

Медикиня Олександра родом з Хмельниччини, Андрій – з Вінничини. Їхня спільна історія почалася за сотні кілометрів від рідного дому. Познайомилися на кордоні, під час проходження прикордонної служби у Могилів-Подільському. Зустрічалися та вже давно думали про одруження.

Однак після початку повномасштабного вторгнення Андрія перевели на службу в Житомир. Вже згодом він боронив Україну на Куп’янському та Бахмутському напрямках.

«Коли все розпочалось, були сильні переживання один за одного, адже були направлені в різні місця», – розповідає чоловік Суспільному.

Під час виконання бойового обов’язку Андрій отримав поранення. Коли повернувся додому, вирішив, що більше не буде чекати слушної миті й зробив пропозицію Олександрі.

«Ставав на коліно, подарував дуже гарний букет троянд. Я була в захваті. Одразу погодилась… Не хотілось життя відкладати на потім. Це насправді дуже важливо, тому що «потім» може просто не настати», – ділиться дівчина.

Заяву у РАГС подали майже через два роки після розлуки. Розписалися наприкінці 2023 року, в Одесі. Вирішили, що весілля будуть робити відразу після української Перемоги. Майже одразу Андрій поїхав на схід, а Олександра – до своєї частини. Повернутися один до одного у Одесу мають після війни. Там хочуть остаточно оселитися і ростити майбутніх дітей.

Історія кохання Олександри й Андрія розпочалася у Могилів-Подільському. Фото: Могилів-Подільський прикордонний загін

Після української Перемоги молодята планують остаточно перебратися у Одесу, де роститимуть майбутніх дітей. Фото: Могилів-Подільський прикордонний загін

Нині ж, кажуть, треба виконувати свій обов’язок.

«Раніше служба – це була просто робота, а зараз – захист своїх рідних, аби вони могли жити мирним життям», – зазначає Андрій.

Читайте також: Хмельницький зайняв 5 місце за кількістю придбаних дронів містами у 2023 році

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *