Криптовалюта – розумна інвестиція у сучасних реаліях

З першої появи криптовалюти минуло 14 років, і за цей час ринок суттєво змінився. По-перше, він як такий з’явився, що дозволило продавати та купувати цифровий актив без обмежень. По-друге, з’явилася величезна кількість нових та перспективних монет, за допомогою яких інвестори отримують непогані можливості для додаткового заробітку та збереження грошей.

Розширення інвестиційного портфеля за рахунок криптовалюти – це мрія багатьох інвесторів. Бажано заздалегідь вивчити Моніторинг обмінників wellcrypto та вибрати надійний сервіс, щоб була можливість за його допомогою купувати активи для подальшого зберігання чи обміну. Адже обмін – це важлива складова роботи із криптовалютою.

Як розпочати інвестувати?

Першочергові кроки виглядають так:

  • вивчення ринку та детальний аналіз;
  • визначення ідеальної суми інвестицій;
  • побудова стратегії;
  • вибір криптовалюти чи токенів.

Варіантів чимало, адже є можливість знайти перспективну монету та придбати її у великій кількості, або знайти перевірений інструмент та чекати на його зростання. У такому разі перевіреними інструментами є Monero, Bitcoin і Ethereum.

Альтернативний варіант інвестицій – це торгівля у денному діапазоні, коли на різких стрибках є можливість непогано заробити. У цьому випадку ринок криптовалют працює як ринок Форекс, де необхідно вибрати напрямок руху графіка і задати обсяг інвестицій.

Поради новачкам

Важливо визначити перевірений обмінник, криптобіржу чи брокера, кому можна буде довірити свої гроші. Також потрібно визначити формат зберігання криптовалюти – використовувати рахунок брокера або на біржі або скористатися холодними гаманцями. Другий варіант найбільш практичний і надійний, адже цифровий актив зберігатиметься в режимі офлайн на спеціальному пристрої.

Достатньо розібратися з умовами криптобірж, якщо все-таки було обрано цей формат. Оцінюється комісія за поповнення чи виведення, аналізується доступність різних криптовалютів, рівень безпеки, наявність мобільного додатка та інші умови.

Як вибрати криптовалюту?

Бажано оцінити плюси та мінуси її технології, вивчити, на чому саме заснована конкретна криптовалюта і до якої монети вона прив’язана. Оцінюється ще стійкість та безпека технології, вивчаються її можливості та перспективи в майбутньому. Відмінні риси від інших криптовалют є і їх слід вивчити. Деякі інвестори все вкладають в одну валюту, а деякі намагаються купити потроху і тим самим розбавити ризики.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *