Коли та де у Хмельницькому відбудуться водохрещенські купання

Цього року в Україні відзначатимуть свято Хрещення Господнього (Богоявлення) 6 грудня. Традиційно для хмельничан облаштували локації, де можна буде безпечно провести обряд купання та освятити воду.

Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, місця для купання будуть облаштовані з 19:00 5 січня до 19:00 6 січня на правому березі Південного Бугу, поблизу аварійно-рятувальної станції (провулок Човновий, 11) та на лівому березі річки, поблизу ДЮСШ №3 «Спартак». Утім, нагадаємо, що комендантська година триватиме з півночі до 5-ої години ранку. За охороною громадського порядку будуть стежити працівники поліції.

Церемонія освячення води відбудеться 6 січня о 7-ій годині ранку на правому березі річки, поблизу аварійно-рятувальної станції.

«Щоб створити сприятливі умови, для любителів зимового купання у визначених місцях буде організовано пункти обігріву, роздягальні. Аби мінімізувати ймовірність нещасних випадків, тут чергуватимуть працівники ДСНС та міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах. У разі потреби буде надана медична допомога», – інформують у пресцентрі міської ради.

Також у відомстві наголошують, що 19 січня місця для купання облаштовуватись не будуть.

Читайте також: На Кам’янеччині врятували чоловіка, який застряг у господарчому колодязі на 10 годин

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *