Іноземні інвестиції: захист та супровід від фірми «Домінанта»

Процедура інвестування – це завжди ризик, адже є велика ймовірність впливу чималих факторів, що призведе до втрати коштів та неможливості відновити те, у що були інвестовані кошти. Заздалегідь необхідно сформувати та вивчити ризики, оцінити кожен із них залежно від поточної ситуації в країні. Все це можна довірити юристам із консалтингової фірми «Домінанта».

Досвідчені фахівці можуть проаналізувати ризики, пов’язані із шахрайством третіх осіб та контрагентів, оцінити фактор неправомірного впливу чиновників, а також проаналізувати законодавство. З цією послугою можна ознайомитись за посиланням https://dominanta-law.com/suprovid-i-zakhyst-inozemnykh-investytsiy, де детально описані всі моменти взаємної співпраці. Юристи гарантують бездоганну перевірку об’єкта інвестування, підтвердять законність дій, а також захистять інвестора від рейдерства та несумлінних виконавців.

Принципи співробітництва

Взаємодія здійснюється виключно у рамках правового поля. Тому передбачені деякі етапи, і кожного із них потрібно дотримуватися:

  1. Попередня консультація юриста та оцінка справи, визначення побажань та завдань інвестора;
  2. Детальний аналіз ситуації, підготовка формату співробітництва та пошук інструментів для оптимізації витрат;
  3. Укладання договору з позначенням умов та обов’язків кожної сторони;
  4. Фактичне виконання поставленого завдання відповідно до підготовленої стратегії;
  5. Абонентський супровід на протязі визначеного договором періоду.

Залежно від побажань клієнта може бути підготовлений план взаємодії або зустрічей, за допомогою якого можна буде готувати звіти та коригувати формат інвестицій. Це особливо актуально, якщо планується зміна у законодавстві або немає ясності як саме проводити інвестування. Іноді на вивчення певних сфер потрібен час, оцінюючи також ризики та конкуренцію.

Набір послуг

Один з блоків послуг – це консалтинг. Надається комплексна допомога у пошуку можливостей для інвестування, вивчаються різні форми та процеси, формується економічний та правовий аналіз, а також оцінюються всі ризики.

Крім консалтингу надається великий перелік юридичних послуг, включаючи представництво клієнта, юридичне забезпечення захисту прав власності, отримання посвідки на проживання та багато іншого. Супутні послуги також представлені у вигляді послуг фізичної охорони клієнта, надання трансферів, житла та загалом створення комфортних умов для знаходження в Україні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *