Хмельницький передав ще 300 FPV-дронів для ЗСУ

До українських воїнів попрямувала чергова партія FPV-дронів, яку передала Хмельницька громада. Ця поставка вже друга за рік й налічує 300 «бойових пташок», повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Передали ще 300 FPV-дронів для наших Сил оборони. Плюс частину додаткового обладнання. Вартість – 4 млн грн. Це кошти з бюджету, тому не втомлюся дякувати нашим платникам податків. Тільки з початку 2024 року ми вже передали 600 FPV-дронів. А за понад 3 місяці вже майже 1600. Тут слів багато не треба, ви самі знаєте, які важливі ці «пташки»», – прозвітував очільник Хмельницького.

Також він анонсував закупівлі дороговартісних безпілотників. Серед них будуть безпілотники-камікадзе, обладнані тепловізором.

Дрони передали разом з допоміжним обладнанням. Фото: Олександр Симчишин

У коментарях у фейсбуці під дописом Олександра Симчишина виникло дискусійне питання про те, чи варто публікувати у соціальні мережі фото з дронами. Мовляв, це може спровокувати росіян на обстріли цієї локації. У відповідь Олександр Симчишин зазначив, що безпілотники не зберігають тут, а відразу передають для військових. 

Читайте також: В укриттях Хмельницького встановлять системи автоматичного відкриття дверей. Для кого і як це працює

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *