Хмельницький отримав гуманітарну допомогу від міста-побратима Штутгарта

Хмельницький отримав чергову гуманітарну допомогу від німецького міста Штутгарт. Цього разу керівництво міста-побратима передало сім генераторів різної потужності та 13 дренажних насосів. Генератори будуть застосовуватися у комунальних закладах Хмельницької тергромади. А спецтехнику у користування візьмуть ДСНСівці та рятувальники.

Як розповів у коментарі журналістам телеканалу «Місто» заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук, це не перша допомога від міста-побратима. Зокрема, у грудні минулого року із Німеччини до Хмельницького були передані меблі для дитячої лікарні, також генератори та інші потрібні речі, які передавалися у користування комунальних підприємств і на потреби внутрішньо переміщених осіб.

«Співпраця з містом-побратим – це не тільки про матеріальну допомогу. Минулого року наші діти їздили в Дрезден на відпочинок. Окрім того, фахівці з Німеччини діляться з нами своїм досвідом, наприклад, у розбудові міст. А вже у лютому цьогоріч наші рятувальники з робочою поїздкою поїдуть в Штутгарт для обміну досвідом із німецькими колегами. Цей процес двосторонній, тому що, на жаль, наші надзвичайники мають свій досвід, здобутий під час війни», – розповів посадовець.

Читайте також: Хмельницька громада передала військовим дрони загальною вартістю майже 2,5 мільйона гривень

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *