Хмельницькі волонтери зібрали майже півмільйона гривень завдяки продажу календарів «2024 рік – рік Перемоги»

Наприкінці листопада 2023 року громадська організація «Захист – об’єднання волонтерів» презентувала благодійний календар під назвою «2024 рік – рік Перемоги». Станом на 18 січня завдяки цьому проєкту вдалося зібрати 465 тисяч гривень, повідомила виконавча директорка громадської організації Леся Стебло.

Донатили за календарі в усіх навчальних закладах Хмельницького й області. За словами Лесі Стебло, значну частину коштів зібрали освітяни, діти та їх батьки Хмельницької територіальної громади. «Вони активно долучаються до акції вже другий рік поспіль», – зазначила волонтерка.

Кошти, зібрані завдяки придбаним календарям, спрямують на придбання спеціальної техніки, яка допоможе українським воїнам у боротьбі з російськими окупантами. Необхідна сума – 900 тисяч гривень, тож збір буде продовжений.

«Не буває малих донатів і кожен придбаний календар – це врятоване життя українського захисника і захисниці та знищення ворогів, які прийшли на нашу українську землю. Перекидні календарі – 100 гривень, настінний календар – 50 гривень», – пише у дописі на фейсбук-сторінці Леся Стебло.

Необхідна сума для закриття збору – 900 тисяч гривень. Фото: Леся Стебло

Загалом цього року планують реалізувати 12 тисяч календарів. Частина з них – вже у домівках учасників благодійної акції. Придбати календар за донат на ЗСУ наразі можна в офісі ГО «Захист – об’єднання волонтерів» (вулиця Кам’янецька, 76).

Читайте також: Як «Щастя в банці» перетворилося на благодійний гастропроєкт, що допомагає наблизити Перемогу

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *