Фонд держмайна виставив на приватизацію Закупнянський кар’єр

Держпідприємство «Закупнянський кар’єр», на Кам’янеччині, планують передати у приватну власність. Наразі Фонд держмайна вже оголосив відкриті торги, повідомили у Хмельницькій обласні військовій адміністрації.

Відповідно до Статуту, підприємство «Закупнянський кар’єр» займається видобутком будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди і глинистого сланцю, а також здійснює переробку та реалізацію вапнякового відсіву. Виробництво працює вже близько ста років, що робить його одним із найстарших промислових підприємств Хмельницької області.

На аукціон ДП «Закупнянський кар’єр» виставляється як Єдиний майновий комплекс, до складу якого входять 39 об’єктів нерухомості. Це будівлі, майстерні, склади, бункери, свердловини та поля фільтрації. Загальна площа об’єкта – 12 тисяч 856 квадратних метрів.

«Підприємство стане перспективним активом для майбутніх інвесторів. Готуючи підприємства до приватизації, ми маємо на меті зробити їх привабливими для реалізації бізнес – планів інвестора. Кошти від приватизації наповнять Державний бюджет України, створять нові робочі місця та сплату податку», – зазначили у Хмельницькій обласні військовій адміністрації.

Аукціон, на якому планують продати ДП «Закупнянський кар’єр», відбудеться 23 лютого. Стартова ціна — 15,8 мільйона гривень.

Це підприємство працює вже понад 90 років. Фото: Фонд держмайна

Читайте також: У Хмельницькому пройшли торги на приміщення, які належать ритуальній службі

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *