Фонд держмайна повторно продає будівлю на Хмельниччині, ціна на яку зростала в понад 2 тисячі разів

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях оголосило повторні торги з продажу будинку у Віньківцях. Під час першого аукціону ціна за будівлю виросла в понад 2 тисячі разів, але угода підписана так і не була. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж продали нежитлової будівлі у Віньківцях на вулиці Патріотів України, 16. Перший аукціон відбувся у листопаді.

Стартова вартість будівлі в 53,5 квадратних метри була 3 892 гривні. На торги, щоб придбати будівлю, яка перебуває на балансі управління Державної казначейської служби України у Віньковецькому районі, прийшли 20 претендентів. Вже в першому раунді аукціону семеро учасників пропонували за об’єкт понад мільйон гривень. У другому раунді ставки зросли до п’яти мільйонів.

Головна ж боротьба розгорнулася між двома хмельницькими фірмами. ТОВ «ХОВП-МЕДТЕХНІКА» запропонувало 8 мільйонів 999 тисяч 999 гривень та 99 копійок. Але переможцем аукціону стало ТОВ «Стімул-О.О.О.» із пропозицією 9 мільйонів гривень.

Утім, обидві фірми відмовились сплачувати запропоновані кошти, їх дискваліфікували і фонд оголосив нові торги, які пройдуть вже 22 січня. Стартова ціна ще зменшилась і складає 1946 гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua” у розслідуванні “Тендерні тролі аукціонів” розповідав про тенденцію зриву аукціонів на Хмельниччині.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *