Фішингова розсилка «від імені СБУ»: у відомстві попередили про дії російських спецслужб

Служба безпеки України фіксує фішингові розсилки електронних листів нібито від свого імені та закликає не скачувати шкідливі файли. Як зазначили в Управлінні СБУ у Хмельницькій області, розсилка спрямована переважно на органи державної влади. На перший погляд ці листи здаються правдоподібними, проте вони містять шкідливі файли і додатки. Пояснюють – ціль у ворожих спецслужб одна: змусити завантажити шкідливе програмне забезпечення на комп’ютер користувача, щоб збирати конфіденційні дані.

У разі отримання таких електронних листів співробітники СБУ закликають не переходити за посиланнями та не завантажувати отримані файли і програми.

«Якщо таке сталося – перевстановіть операційну систему вашого комп’ютера та повідомте про цей інцидент СБУ за телефоном: 0 800 501 482 та на електронну пошту: [email protected]. Подібні фейкові розсилки можуть використовуватися російськими спецслужбами для шпигунства та збору інформації», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Фігурантка справи привласнення коштів банку «Аркада» хоче придбати будівлю на Хмельниччині за 25 мільйонів

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *