Фахівці Хмельницької АЕС переймали досвід проведення пусконалагоджувальних робіт

20-21 грудня у навчально-тренувальному центрі ХАЕС проводився семінар на тему «Особливості проведення пусконалагоджувальних робіт на енергоблоках АЕС». Навчання для працівників Хмельницької АЕС провів Максим Григорович Кремень, голова ГО «Спілка ветеранів атомної енергетики і промисловості України», член правління ГО «Українське ядерне товариство» .

Своїм досвідом та знаннями ветеран галузі поділився з представниками підрозділів ХАЕС, які можуть бути залучені до виконання пусконалагоджувальних робіт. За словами лектора, тематика семінару охоплює загальні питання проведення робіт, проте кожне з них необхідно опрацьовувати детально ще на етапі підготовки до будівництва нових енергоблоків.

За плечима ветерана атомної енергетики – досвід проведення пусконалагоджувальних робіт на 26 енергоблоках. Максим Кремень брав безпосередню участь у налагодженні, починаючи з пиловугільних блоків потужністю 300 і 800 МВт, а також у пуску чотирьох енергоблоків Чорнобильської АЕС як керівник пусконалагоджувальних робіт. У 2004 році Максим Григорович став помічником виконавчого директора із введення в експлуатацію енергоблока №2 Хмельницької АЕС, а пізніше обійняв посаду заступника генерального директора ВП ХАЕС з якості.

Враховуючи перспективу розвитку галузі та будівництва енергоблоків на майданчику ХАЕС, питання збереження знань, напрацьованих українськими атомниками, залишається актуальним.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *