Допомога з Німеччини: рятувальники Хмельниччини отримали пожежну спецтехніку

Вогнеборці Хмельниччини отримали від німецьких благодійників з міста Менерніх пожежні машини. Вони проїхали кілометрів з Німеччини у колоні спецтехніки, щоб стати до строю у боротьбі рятувальників Хмельниччини проти військової агресії та щоденних надзвичайних викликів. Один автомобіль передали у користування Головному управлінню обласної ДСНС, інші автівки направлять військовим підрозділам Хмельниччини. Головним надбанням для вогнеборців області стала сучасна пожежна автодрабина німецького виробництва, зазначають у відомстві.

Як розповів Маркус Куртензіфен, комендант пожежної частини міста Мехерніх, автодрабину вони планували продавати, проте згодом вирішили передати її на потреби українських колег рятувальників.

«Ми знаємо, який біль вже другий рік переживає Україна, її населення та, яку важку роботу виконують наші колеги – українські рятувальники. Тому вирішили – автодрабина стане вам у більшій нагоді та допомагатиме виконувати покладені на вас важкі випробування війною і, по суті, долучиться до відстоювання вашої Незалежності», – сказав під час передачі спецтехніки Маркус Куртензіфен.


Волонтери з Німеччини обговорили з рятувальниками і можливу подальшу співпрацю у підтримці українських надзвичайників у щоденних викликах проти вогню та війни. Фото: пресслужби ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Прибуття пожежної спецтехніки було би неможливим без роботи волонтерів з громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки»». Саме завдяки їхній тісній співпраці з німецькими партнерами автопарк і рятувальників, і військових-пожежників поповнився необхідною технікою.

«Ми вдячні нашим іноземним партнерам за довіру до нашої професійної діяльності та українським волонтерам-активістам, завдяки яким вдалося отримати цю техніку, – слова подяки сказав виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Олександр Свірчук. – Техніка буде допомагати рятувальникам боронити область від ворожих атак та щоденних надзвичайних ситуацій».

Додатково волонтери з Німеччини обговорили з рятувальниками і можливу подальшу співпрацю у підтримці українських надзвичайників у щоденних викликах проти вогню та війни.

Читайте також: «Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *