Допомога від волонтерів Хмельниччини: необхідні речі отримали у двох прифронтових областях

Волонтери благодійної організації «Захист – об’єднання волонтерів» з Хмельницького повернулись з Донеччини та Запоріжжя. Такі поїздки на прифронтові території України вони організовують майже не щотижня. Цього разу допомогу отримали жителі  одинадцяти населених пунктів двох прифронтових областей.

Як розповідає у своєму дописі організація «Захист – об’єднання волонтерів», обов’язковим пунктом у кожному такому маршруті є і відвідування українських захисників. Допомогу від жителів Хмельниччини отримують воїни з різних підрозділів. Цього разу на потреби ЗСУ були доставлені бензопила, хімічні грілки, тактичний рюкзак медика, ліки, теплий одяг, газові балончики, спальні мішки, плівка для бліндажів та продукти харчування.

«Ситуація важка, яку ускладнюють також погодні умови. Хлопці неймовірними зусиллями зупиняють орду. Тому обов’язок кожного, хто зранку прокидається в теплому ліжку, допомагати Збройним Силам», – розповідає волонтер Анатолій Яворський, який і був, безпосередньо, у складі волонтерської місії.

Громадська організація дякує всім, завдяки кому стало можливим зібрати необхідні речі, а також доставити їх у прифронтові регіони. Втім, з кожної такої поїздки з’являються нові потреби, які необхідно закривати. Зараз військовим вкрай потрібні дрони-камікадзе, теплий одяг (кофти-фліски, взуття, шкарпетки, рукавиці, бафи, шапки та термобілизна), ліки – противірусні, від застуди та грипу, краплі від нежитю та вушних болей, хімічні грілки у великій кількості, набори ключів для обслуговування автомобілей.

Тож закликають мешканців міста та області долучитися до допомоги Збройним Силам України. Необхідні речі можна приносити, безпосередньо, до волонтерського центру «Захист» у Хмельницькому за адресою: вулиця Кам’янецька, 76. А також слідкувати за актуальною інформацією на сторінці організації у соцмережі.

Читайте також: «Клони» захисників: шахраї створюють фейкові акаунти військових в соцмережах

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *