Дівчину, яка отримала поранення після обстрілу Хмельниччини прооперували, поки в неї відсутня чутливість нижніх кінцівок

Вчора, 1 січня, прооперували дівчину, яка отримала поранення внаслідок російського обстрілу Хмельниччини 31 грудня. Операція пройшла успішно, втім вона не відчуває кінцівок. На неї чекають тижні стаціонарного лікування та місяці реабілітації.

За словами заступника директора Хмельницької обласної лікарні з хірургічної роботи Володимира Монастирського, сама операція була тривалою, але пройшла успішно, інформує Суспільне.

“Будь-яке оперативне втручання на спинному мозку — це складне втручання. Тому що наркоз проводиться в положенні пацієнта на животі. Проводив операцію головний нейрохірург, завідувач відділення нейрохірургії. Вона пройшла вдало. Але наскільки відновиться функція нижньої половини тіла ще зарано говорити”, — розповів медик.

З його слів, на сьогодні життю дівчини нічого не загрожує. Але поки в неї відсутня чутливість нижніх кінцівок.

“Пацієнтка буде потребувати досить тривалого, не один тиждень стаціонарного лікування, а потім ще не один місяць реабілітації. За умови, якщо у післяопераційний період не буде ніяких ускладнень”, — додав Володимир Монастирський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *