Був мужнім бійцем та хорошим другом: в останню дорогу провели захисника Юрія Алєксєєва

У Хмельницькому в останню земну дорогу проводжали Героя російсько-української війни Юрія Алєксєєва. Із захисником прощалися сьогодні, 9 січня, в обласному центрі та у рідному селі Пасічна Старосинявської громади.

Життя захисника обірвалося на Бахмутському напрямку кілька місяців тому. 6 вересня 2023 року під час боїв поблизу села Курдюмівка Юрій Вікторович не повернувся з поля бою. Відтоді його вважали зниклим безвісти. Після евакуації тіл загиблих з місця бою та ДНК-експертизи, його смерть підтвердилась. Героєві навіки 39…

Юрій Алєксєєв вступив до лав до окремої штурмової бригади «Лють» та став на захист України в лютому 2023 року. До того працював в правоохоронних органах, захищав Україну в зоні антитерористичної операції, був заступником командира взводу охорони територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.

Андрій Латчук, колега загиблого Героя, який працював з ним в службі судової охорони, розповів телеканалу «Місто» про героїчний шлях Юрія Алєксєєва.

«Служив в правоохоронних органах, був в зоні бойових дій, в зоні АТО, працював в Службі судової охорони. Потім вступив до бригади «Лють»… Дуже шкода, що втрачаємо таких людей, які так героїчно захищають Україну», – каже Андрій Латчук.

Попрощатися з Героєм прийшли і колеги по службі. Побратими згадують Юрія як мужнього та безстрашного бійця, хорошого друга, на якого завжди можна було покластися.

Поховали Юрія Алєксєєва у рідному селі Пасічна Старосинявської громади.

Вічна шана Герою…

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *