Блогер-волонтер та колишній «азовець» Петро Скрипка перебуває на Хмельниччині

Блогер-волонтер Петро Скрипка перебуває зараз на Хмельниччині. У рамках «Марафону добра», який азовець проводить вже вдруге, збирає кошти на придбання двох дороговартісних машин для колишніх побратимів із Третьої штурмової бригади.

Як розповів Пертро Скрипка журналістам Суспільного Хмельницький, з Києва він вийшов 5 січня та прямує до Івано-Франківська. Щоденно долає від 30 і більше кілометрів. Сьогодні зранку волонтер свою подорож до Хмельницького продовжив з Голоскова, де зупинявся на ночівлю в одній із господ.

«Я веду збір на автівку і на кару для одного з підрозділів третьої штурмової бригади для підрозділу, в якому я мав честь служити, але, на жаль, був комісований за станом здоров’я. Вже зібрали 370 тисяч, а треба один мільйон 250», — розповідає Петро Скрипка журналістам Суспільного.

Петро Скрипка з лав Збройних Сил України комісувався через хворобу: у чоловіка розсіяний склероз і група інвалідності. Втім, це не завадило свого часу йому стати на захист України.

«Коли я служив, трішки хвороба дала про себе знати, тому відвезли до госпіталю і, взнавши мій діагноз, на жаль, поставили вердикт, що до війська я не повернусь», — пояснює чоловік.

Але допомагати війську чоловік продовжує. Це вже другий його марафон. Під час першого – блогер збирав військовим кошти на протезування, тоді він з Києва вирушав до Лісабону, але вдалося дістатися тільки Нюрнберга.
«Люди були підписані на мене ще з першого марафону. Коли я вирушив в другий, вже йдучи по Україні, люди мене впізнавали, зустрічали кругом чудово, виходили, підтримували, допомагали. Сьогодні маю плани на спілкування зі своїми підписниками у Хмельницькому» , — розповів Петро Скрипка.

Читайте також: «Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *