Більше року вважався зниклим безвісти: у громаді на Хмельниччині повідомили про загибель військовослужбовця

У Новоушицькій громаді  повідомили, що в бою за Україну загинув житель с. Борсуки, старший сержант Желдубовський Олексій Вікторович.

Раніше військовослужбовця вважали зниклим безвісти. Олексій Вікторович загинув під час штурмових дій 15.10.2022 року поблизу н.п. П’ятихатки Херсонської області.

Народився Олексій Желдубовський 25.10.1965 р. у с. Вахнівці. Навчався в Борсуківській школі, яку закінчив у 1981 році. Далі навчався у Кам’янець-Подільському професійно-технічному училищі, здобув професію електромонтера. З 1984 по 1986 року проходив строкову службу в армії. Згодом поїхав навчатися у росію в Бєсєдский сільськогосподарський технікум, там здобув професію агронома. Працював агрономом у с. Бєсєда, згодом продовжив роботу по спеціальності у Фінляндії. На початку 90-х років повернувся в Україну в с. Борсуки. Працював у місцевому колгоспі комбайнером, трактористом, а після 2000-го року – агрономом. Згодом виїхав у Сумську область, де перебував у монастирі близько 7-ми років. Потім повернувся у с. Борсуки, працював на хлібопекарні в с. Песець, інформують у громаді.

Олексій Вікторович у жовтні 2020 року пішов захищати Україну. Він був старшим сержантом, командиром бойової машини – командиром гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону в/ч А1556. Герой загинув у бою під час штурмових дій, будучи вірним військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок.

У Героя залишився брат, племінники, племінниця, братова. Нині брат Олексія Желдубовського та його племінники боронять Україну від загарбника.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *